Hakkımızda

2014 yılında kurulan Codevist Teknoloji A.Ş., Dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbulda, Bankacılık, Finans ve Ödeme sistemleri, web ve mobil tabanlı yazılım alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Codevist Teknoloji A.Ş.; farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile Türkiye'de ve Dünyada insanlara ve her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız, gerçek zamanlı, hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedeflemektedir. Codevist Teknoloji A.Ş.; çok farklı sektörlerde, farklı kurumlara teknoloji altyapısı, farklı platformlarda yazılım geliştirme, internet uygulamaları, entegrasyon, proje yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunar.


Neden Codevist ?


Neden Codevist?

Piyasaya Hızlı Çıkış

İhtiyacınız olan ürünün en hızlı şekilde piyasaya çıkması ihtiyacınızı biliyoruz. Projenizi tam zamanında yayına almak müşterilerimiz için öncelikli hedefimiz olmakla birlikte, yeni fikirle ve görsel çalışmalarımızla destekleyerek projelerinizi geliştiriyoruz.


Hızlı Reaksiyon

Agile yazılım metodolojisi kullanarak projenizin geliştirme safhasında sorularınıza hızlı yanıt veren ekibimizle projenin her adımından haberdar olabileceksiniz. Bunun dışında projenin en sağlıklı şekilde ilerlemesi için gereken tüm teknik alt yapıya sahibiz.

Neden Codevist?

Neden Codevist?

Proje Yönetiminde Bütünlük

Tüm Platformlarda çalışacak projeniz geliştirilirken back-end takımımız iş çözümlerinizi yürütürken front-end takımımız mükemmel kullanıcı arayüzüne sahip ekranlar geliştirir.


Yol Hikayemiz


Codevist Yol Haritası

2014

Codevist, dünyanın en güzel şehri istanbul'da yenilikçi çözümleri müşterileriyle buluşturmak amacıyla iki yüksek bilgisayar mühendisi tarafından kuruldu.

Codevist Yol Haritası

2015

Odağımızı bankacılık ve ödeme sistemleri, web ve mobil platformlarına kaydırarak dünya ölçeğinde ürettiğimiz projelerle dünya ile yarışıyoruz.  

Codevist Yol Haritası

2016

Yeni ofisimiz ve yeni web sitemizle beraber, yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Codevist Yol Haritası

2018

Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz, altyapı ve uzman kadromuzla projelerinizi ölçekleyerek hayata geçirmeye devam ediyoruz.