Finansal Teknoloji Çözümleri

Codevist Finansal Teknoloji Hizmetleri


Bankacılık, finans ve ödeme sistemleri çözümlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz ile Bankalar, Sigorta Şirketleri, Fintekler (Finansal Teknoloji Şirketleri) ve InsureTechler (Sigorta Teknoloji Şirketleri) in teknoloji ve altyapı ihtiyaçlarını modern teknolojilerle karşılıyoruz.

Kartlı Ödeme Sistemleri, Mobil Ödeme, HCE, Para Transferleri, Gelir-Gider Takibi, Krediler ve Kitlesel Fonlama gibi alanlarda bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile ihtiyaçlarınızı dünya ölçeğinde standartlar ile karşılıyoruz. Dünya çapında bilinen finteklere örnek olarak PayPal, Square, Stripe verilebilir, Türkiye’de ise ininal, Kredico, Esnek Ödeme, ipara, PayU gibi örnekleri verebiliriz.

Finans danışmanı Accenture isimli bir şirketin yayımladığı rapora göre Fintek sektörüne yapılan global yatırım, 2008 yılında 930 milyon dolarken 2016 yılında 21 milyar dolara çıkmıştır. Finans teknolojileri konusunda en hızlı büyüyen bölge, Avrupa Birliği’dir. Küresel ve yerel düzenlemelerle son yıllarda değişen bireysel tüketici alışkanlıkları göz önünde bulundurulursa bu sektörün hızla büyümeye devam edeceğini söyleyebiliriz.

Fintek

Ödeme Sistemleri İçin Destek Verdiğimiz Başlıca Konular

Codevist Bilişim Teknolojileri olarak Ödeme Sistemleri sektöründe yer alan aşağıdaki konularda potansiyel veya mevcut iş ortaklarına yazılım geliştirme ve danışmanlık desteği verebilir.Finansal Teknoloji projelerinizi duymak ve onları hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz.

Sizde hemen bizimle iletişime geçin alanında uzman ödeme sistemleri yazılım geliştirme ekibimizle birlikte işinizi ve iş süreçlerinizi birlikte ve çevik yaklaşımımızla hayata geçirelim.