Web ve Cloud (Bulut) Tabanlı Yazılım Hizmetleri

Codevist Web & Cloud (Bulut) Tabanlı Yazılım Hizmetleri


Codevist Bilişim Hizmetleri 2012 yılından bu yana seçkin kurumsal firmaların ve startupların değerli fikirlerini hayata geçirmek üzere web tabanlı ve ağırlıklı Cloud (Bulut) sistemleri üzerinde çalışan yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır.


İş ortaklarına özel terzi usülü (tailor mode) projeler üreten Codevist, projenin kodlama aşamasına geçmeden önce işinizin tüm detaylarını en ince ayrıntılarına kadar analiz eder, analiz ve isterleri netleştirmek için bol bol sorular sorar ve iş ortağı ile aynı dili konuşur.
Codevist olarak her web tabanlı yazılım proje başlangıcında iyi analizi, proje takvimine uymayı ve projenizi severek yapmayı taahhüt eder ve proje sonrasında ve canlıya geçişin ardından bakım süresince de yeni istekler ve mevcut projenin çalışması için gerekliliklere sadık kalmayı taahhüt ederiz. Codevist olarak web tabanlı yazılım projelerimizde ölçeklenebilir, büyük verileri taşıyan güçlü altyapılar ve sistemler, modern ekranlar tasarlar ve geliştirdiğimiz web tabanlı projelere her zaman güven duyarız.

Herhangi bir problem olduğunda otonom sistemler ile hatalardan haberimiz olur, projelere zamanında müdahale eder ve sorumluluk bilincindeki bakış açımızla iş ortaklarımıza destek olmaya devam ederiz. İşimizi severek yapar, güzel işler çıkartırız.


Web tabanlı yazılım geliştirme işlemlerinizi, işletmelerinizin kurumsal ihtiyaçları göz önüne alarak, beklentilerinizi karşılayacak bir şekilde ve esneklikte yaparız.

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Tüm projelerimizin her aşamasında bir proje yönetim aracı ile şeffaf proje yönetimi sağlarız. Belli aralıklarla proje ekiplerine farklı gözlerle yoğun bir şekilde test yapmak olmazsa olmazımızdır. Her proje sonunda projeyi özenle dokümante eder ve projeyi bir eğitim ile canlı kullanıma alırız.
Heyecan verici proje fikirlerinizi duymak ve onları hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz.

Siz de hemen bizimle iletişime geçin alanında uzman ekibimizle birlikte işinizi ve iş süreçlerinizi birlikte, yenilikçi ve çevik yaklaşımımızla hayata geçirelim.